MENU
FA EN AR
FA EN AR
خدمات ما
طراحی لبخند

طراحی لبخند

لیمینت

لیمینت

ایمپلنت

ایمپلنت

دنچر

دنچر

طراحی لبخند
طراحی لبخند

طراحی لبخند

این روزها با توجه به مشکلات و گرفتاری‌ها خنده یکی از راه حل‌های شاد شدن و انرژی گرفتن است. همیشه نیاز نیست شادی دلیل خندیدن ما باشد گاهی اوقات می‌توان با خندیدن شادی را برای چند ثانیه به یک جمع منتقل کرد. اما داشتن یک لبخند زیبا در جمع حس اعتماد به‌نفس بالاتری را برای ما به ارمغان می‌آورد. شاید بگویید لبخند زیبا چیست؟ چگونه می‌توان لبخندی جذاب داشت؟

اطلاعات بیشتر
لیمینت
لیمینت

لیمینت

یکی از  بهترین حس های دنیا داشتن ظاهری زیباست. ظاهر زیبا را در نقاط مختلف بدن و صورت مانند زیبایی فرم بدن، زیبایی بینی، زیبایی لب می توان تعریف کرد. همچنین از مهم ترین و جذاب ترین زیبایی های ظاهری میتوان به زیبایی دندان اشاره کرد که این روزها مورد توجه خیلی از افراد قرار گرفته است.  یکی از  کارهایی که در این راستا انجام میشود لیمینت دندان است. اما قبل از اینکه به زوایای مختلف این زیبایی اشاره کنیم ابتدا باید بدانیم که لیمینت دندان چیست؟

اطلاعات بیشتر
ایمپلنت
ایمپلنت

ایمپلنت

امروزه زیبایی دندان یکی از دغدغه‌های خیلی از افراد می‌باشد. زیرا انجام این کار باعث اعتماد به نفس بیشتر و ایجاد احساس بهتر در افراد می‌شود. یکی از راه‌های خوب برای زیبایی دندان، ایمپلنت دندان است. در زیر با این روش زیبایی دندان بیشتر آشنا می‌شویم و تفاوت آن با دیگر روش‌ها را با هم بررسی می‌کنیم. اما قبل از آن ابتدا باید تعریفی از ایمپلنت دندان داشته باشیم.

اطلاعات بیشتر
دنچر
دنچر

دنچر

از دست دادن تمام و یا بخشی از دندان‌ها می‌تواند تاثیر مستقیمی روی ظاهر افراد داشته باشد و زیبایی ظاهری افراد را تحت تاثیر قرار دهد. پس رسیدگی به دندان‌های از دست رفته و جایگزین کردن آنها با دندان‌هایی از جنس مواد خاص و مقاوم، می‌تواند هم بر روی ظاهر افراد و  هم به بحث غذا خوردن و تکلم افراد کمک شایانی کند. در این میان روش‌های مختلفی برای کاشت و یا جایگزین کردن این دندان‌ها مانند ایمپلنت و ... وجود دارد. یکی از روش‌هایی که از نظر اقتصادی اندکی مقرون به صرفه‌تر است روش دنچر دندان یا دندان مصنوعی است. قبل از آنکه بخواهیم در مورد انواع دنچر دندان و مزایای آن صحبت کنیم ابتدا به تعریفی از دنچر دندان یا همان دندان مصنوعی می‌پردازیم.

اطلاعات بیشتر