MENU
FA EN AR
FA EN AR
طراحی لبخند

طراحی لبخند

این روزها با توجه به مشکلات و گرفتاری‌ها خنده یکی از راه حل‌های شاد شدن و انرژی گرفتن است. همیشه نیاز نیست شادی دلیل خندیدن ما باشد گاهی اوقات می‌توان با خندیدن شادی را برای چند ثانیه به یک جمع منتقل کرد. اما داشتن یک لبخند زیبا در جمع حس اعتماد به‌نفس بالاتری را برای ما به ارمغان می‌آورد. شاید بگویید لبخند زیبا چیست؟ چگونه می‌توان لبخندی جذاب داشت؟

نمونه کار ها

این روزها با توجه به مشکلات و گرفتاری‌ها خنده یکی از راه حل‌های شاد شدن و انرژی گرفتن است. همیشه نیاز نیست شادی دلیل خندیدن ما باشد گاهی اوقات می‌توان با خندیدن شادی را برای چند ثانیه به یک جمع منتقل کرد. اما داشتن یک لبخند زیبا در جمع حس اعتماد به‌نفس بالاتری را برای ما به ارمغان می‌آورد. شاید بگویید لبخند زیبا چیست؟ چگونه می‌توان لبخندی جذاب داشت؟

ما در مجموعه کامفودنت با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و پزشکان متخصص به شما کمک می‌کنیم تا لبخندی زیبا داشته باشید.

طراحی لبخند چیست؟

طراحی لبخند یک موضوع جدید است که به تازگی در میان مردم مهم و مطرح شده است. لبخند زیبا و طراحی شده باعث می‌شود تا شما در جمع احساس راحتی بیشتری داشته و خود واقعی‌تان باشید. در واقع لبخند طراحی شده به شما کمک می‌کند اعتماد به نفس بالاتری داشته باشید. طراحی لبخند شامل هر درمانی که لبخند شما را زیباتر کند می‌شود. طراحی لبخند باعث می‌شود دندان‌هایی که ضعیف‌تر هستند ترمیم شود و ماندگاری بیشتری برای شما داشته باشد. در طراحی لبخند نسبت طول و عرض دندان گرفته می شود و متناسب با نوع لبخند شما ترمیم می‌شود. اندازه طول لثه نیز تاثیر زیادی در زیبایی لبخند شما دارد. ما در مجموعه کامفودنت با بهره گیری از متخصصین مجرب و بروزترین دستگاه‌ها، دندان‌ و لثه‌های شما را بررسی می‌کنیم و با اطلاح، ترمیم لثه، دندان و در صورت نیاز تغییر رنگ دندان‌های شما بهترین لبخند را برای شما طراحی می‌کنیم.

طراحی لبخند دیجیتال

یکی از بهترین و جدیدترین روش‌های علم نوین طراحی لبخند دیجیتال است که در آن شما قبل از انجام هر گونه تغییرات؛ لبخند اصلاح شده خود را دیده و می‌توانید به دلخواه خود طرح لبخندتان را تغییر دهید. در واقع طراحی لبخند دیجیتال به شما کمک می‌کند لبخند شما کاملا واقعی و طبیعی طراحی شود. برخی عوامل نیز در طراحی لبخند شما موثر هستند؛ مانند فرم صورت، انتظارات شخصی هر فرد، سن و جنس از عوامل مهم و تاثیر گذار در مرحله طراحی لبخند هستند. در هنگام مشاوره، پزشک مجرب زیبایی دندان ما، با در نظر گرفتن تمام این شرایط لبخند زیبایی را برای شما طراحی می‌کند. پس از بررسی و تایید لبخند توسط شما، فعالیت‌های کلینیکی آغاز می‌شود.

چه کسانی می‌توانند طراحی لبخند انجام دهند؟

کسانی که تمایل به انجام طراحی لبخند دارند نباید هیچ گونه پوسیدگی در دندان‌های خود داشته باشند. از سلامت کامل لثه و از وضعیت سلامت دهانی خوبی برخوردار باشند.

اما کسانی که دارای مشکلات زیر هستند بهتر است قبل از مراجعه به پزشک زیبایی برای طراحی لبخند به درمان این موارد بپردازند:

  1. لب پر شدن دندان‌ها
  2. وجود جای خالی دندان در فک (نداشتن دندان)
  3. وجود دندان‌های پوسیده در فک
  4. وجود دندان‌های کوتاه و بلند در فک
  5. زرد رنگ شدن یا گچی شدن رنگ دندان‌ها
  6. داشتن دندان‌های نامرتب (وجود دندان کج یا دندان خارج از ردیف دندان‌ها)
  7. داشتن لبخند لثه‌ای

انواع مدل‌های طراحی لبخند:

لبخند عاقلانه:

هرچه سن انسان بالاتر می‌رود لبه‌ی دندان‌هایش بیشتر سائیده می‌شود؛ فرم و اندازه یکسانی به خود می‌گیرد. در نتیجه دندان‌هایی که در یک خط مستقیم قرار می‌گیرند نشان از بلوغ عقل و پختگی انسان دارد. در این مدل لبخند دندان‌های جلو (قدامی) در یک خط مستقیم قرار می‌گیرند.

لبخند جوانی:

کسانی که لب‌های برجسته تری دارند مناسب انتخاب این نوع لبخند هستند. این لبخند نشان دهنده‌ی صمیمیت، گرمی، جسارت و اشتیاق جوانی است. در این مدل لبخند دو دندان جلو بلندتر از مابقی دندان‌های دیگر هستند.

لبخند اسپورت:

گاهی اوقات مراجعه کننده نه کاملا به لبخند عاقلانه علاقه دارد و نه می‌تواند از زیبایی و گرمی لبخند به طور کامل بگذرد و هر دو مدل را با هم در یک لبخند می‌خواهد. در این مواقع بهترین انتخاب برای این نوع مراجعه‌کنندگان طرح لبخند اسپرت است.

زیرا لبخندی ما بین دو مدل قبلی است که هم‌زمان هم به گرمی و زیبایی صورت و هم به جدی بودن و پختگی چهره مراجعه کننده توجه دارد. در این مدل دو دندان جلو کمی از دو دندان کناری فرد بلندتر است. این مدل بیانگر غیر رسمی بودن و پر انرژی بودن فرد است.

مزایای طراحی لبخند:

اصلاح طرح لبخند برای هر فردی مفید بوده و دارای مزایا و ویژگی های زیادی است. این مزایا طولانی مدت بوده و بر سلامت روان و نشاط هر فرد نیز تاثیر مثبت دارد.

اصلاح طرح لبخند باعث افزایش اعتماد به نفس شما می‌شود. در عین حال به زیبایی و جوان‌تر شدن صورت شما کمک بسزایی می‌کند.

اصلاح لبخند علاوه بر زیبایی دارای فواید بهداشتی، سلامتی دهان و دندان نیز هست. که این فواید شامل: کاهش پر کردن دندان‌ها، رسیدگی به دندان‌های فرسوده، پوسیدگی کمتر دندان‌ها (دندان‌های که کاشته شده اند کمتر در معرض پوسیدگی قرار می‌گیرند).

این فواید بلند مدت بوده و بر روی سلامت کلی بدن نیز  تاثیر مثبت دارند.

عوارض اصلاح لبخند:

برخی از مراجعه کنندگان اصلاح لبخند با مشکلاتی رو به رو می‌شوند. که برخی از این مشکلات شامل پوسیدگی دندان، تغییر رنگ دندان، حساسیت و مشکلات دهان و لثه است.

هر کدام از این مشکل‌ها بسته به نوع انجام طرح لبخند دلایل مربوط به خودشان را دارند که پس از مراجعه بیمار، پزشکان متخصص و مجرب کامفودنت مشکلات را بررسی کرده و به رفع هرچه سریع تر آن می‌پردازند.

هزینه اصلاح طرح لبخند:

هزینه اصلاح طرح لبخند بستخ به نوع بیمه، نوع پزشک، وضعیت دندان‌ها، لبخند انتخابی توسط مراجعه کننده و میزان اصلاحات بر روی دندان‌ها بستگی دارد.

مشخص است که هرچه اصلاح بیشتری نیاز باشد هزینه نیز بیشتر می‌شود. هزینه هر لبخند با توجه به میزان کار شما منحصر به فرد بوده و مخصوص خود شما است. اما حداقل میزان هزینه برای طراحی لبخند در مجموعه کامفودنت از 2,500,000 تومان آغاز می‌شود.

 

طراحی لبخند